Figurin Kina
2014-01-20
224936
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FIGURIN, porslin, Kina, 1900-tal, dekor i emaljfärger, höjd 14 cm, medföljande skåp med snidad trädekor, höjd 31, 19x16 cm
Lagning, mindre nagg, två skadade fingrar