Oidentifierad konstnär
2014-01-17
224923
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, vy med å, akvarell, monogramsignerad och daterad GS 1916, ca 21x29 cm