Oidentifierad konstnär 1800-tal
2014-01-17
224919
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-tal, figurscen, olja på duk, ca 34x25 cm
Krackeleringar