Nordamerikanska figuriner
2014-03-14
224916
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KERAMIKFÅGLAR, 5 st, Zuni Pueblo, 1 signerad N.B., höjd 6-12,5 cm
PROVENIENS: Christina Stenius samling