Skålar med fat Kina 1800-tal
2014-01-17
224835
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
TEKOPPAR med fat, 5 st., porslin, Kina, omkring 1800, dekor och monogram i sepia och guld, KOPP med fat, porslin, Kina, 1800-tal, imaridekor
Nagg, sprickor, bruksslitage