Tema: Lars Pirak akvarell
2014-02-06
224807
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): Lapporten, signerad Lars Pirak, akvarell, 34x47 cm