Tema: Lars Pirak akvarell
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
PIRAK, Lars (1932-2008): "Lapporten, Höst i Lappland", signerad Lars Pirak, akvarell, 28x38 cm
Kuntoraportti
224799
Päivämäärä:
2014-02-06