Tema: Lars Pirak litografi
2014-02-06
224789
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Säme ...", signerad Lars Pirak, 349/360, färglitografi, bladmått 47x60 cm, oramad
Smutsfläck i marginalen, smärre kantveck