Yrjö Edelmann färglitografi
2014-01-16
224788
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, EA, bladstorlek, 41x58 cm