Damskrivbord i Louis quinze-stil
2014-01-16
224780
| Klubbat belopp | 1 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
DAMSKRIVBORD, 1900-tal, Louis quinze-stil, med låda i sargen, intarsia samt mässingsbeslag, höjd 75, 99x61 cm
Fanerskador och lagningar