David Larsson färgserigrafi
2014-01-16
224775
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARSSON, David (född 1968): Komposition, signerad och numrerad 90/250, färgserigrafi, 70x70 cm