Alexey Filippov oljemålning
2014-01-16
224760
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FILIPPOV, Alexey (född 1965): St. Petersburg, signerad och daterad -94, olja på duk, ca 65x80 cm