Takarmatur 1940-tal
2014-01-28
224714
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, 1940-tal, stomme i mässing, kupor och skärm i frostat glas, höjd 80, diameter 63 cm
Smärre nagg och spricka