Takarmatur Orrefors
2014-01-28
224696
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TAKARMATUR, Orrefors, 1940/50-tal, stomme i vitmetall, frostad glaskupa, löstagbara blad i glas, höjd 75, diameter 55 cm
Enstaka nagg