Soffa
2014-01-16
224686
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SOFFA, 1800-tal, gustaviansk stil, bemålad, längd ca 201 cm
Slitage, omarbetad, renoverad