Tema: Lars Pirak akvarell
2014-02-06
224648
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PIRAK, Lars (1932-2008): "Vid Björkliden", signerad Lars Pirak, akvarell, 29x39 cm, rammått 50x59 cm