Oljemålning signerad H. Trockenhaus Ddf
2014-01-15
224603
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-talets andra hälft): Aftonrodnad över byn, signerad H. Trockenhaus Ddf, olja på duk, 64x95 cm
Smärre dukskada