Tema: Litografi signerad Pirak
2014-02-06
224547
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PIRAK, Lars (född 1932): "Räinar", signerad 200/325, litografi, 42x61 cm