Buddhaskulptur 18/1900-tal
2014-01-14
224511
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
SKULPTUR, brons, 18/1900-tal, Thailand, i form av Buddha, höjd inklusive träsockel ca 27 cm
Slitage, delar saknas