Robert Sundqvist olja
2014-01-14
224497
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SUNDQVIST, Robert (född 1965): Landskap, signerad, olja på duk uppfodrad på pappannå, 48x59 cm