Plakett Kina

Plakett Kina
Plakett Kina
Plakett Kina
Plakett Kina

Klubbat för:

29 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PLAKETT, jade, Kina, skuren dekor på båda sidor, 1800-tal, längd ca 8.5 cm

Slitage

224494

2014-01-14