Brickbord
2014-01-14
224441
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, 1900-tal, plåtbricka, underrede i trä, bemålad med kinseiserande dekor, höjd 59, 57x40 cm
Slitage, färgskador