Wilhelm Behm oljemålning
2014-01-14
224426
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BEHM, Wilhelm (1859-1934): "Höstafton", signerad och daterad Wilh Behm-1908, olja på duk, 49x63 cm