Slaglåspistoler
2014-01-14
224417
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SLAGLÅSPISTOLER som reservdelar, 7 st,
Skador, lagningar, delar saknas, kompletteringar