Naemi Eriksson oljemålning
2014-01-13
224394
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
ERIKSSON, Naemi (född 1920-2002): "Lena med sina tankar bland blommor och barn", signerad och daterad Naemi Eriksson , olja på duk, 49x58 cm