Olle Krantz oljemålning
2014-01-14
224383
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KRANTZ, Olle (1906-1999): Kristusbild, signerad Olle Krantz, olja på duk, 80x65 cm