Vera Frisén oljemålningar
2014-01-14
224382
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRISÉN, Vera (1910-1990): (2) Träd, signerade Frisén, olja på duk, 27x11 resp 11,5x16 cm, oramade