Vera Frisén oljemålning
2014-01-13
224376
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
FRISÉN, Vera (1910-1990): Landskap, signerad Frisén, olja på duk på papp, 32x34 cm
Hål efter häftstift