Lampa i teak
2014-01-13
224361
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
GOLVLAMPA, 1950-tal, 2 ljuskällor, stomme i mässing samt teak, höjd ca 145 cm
Smärre slitage