Damskrivbord sengustavianskt
2014-01-13
224352
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
DAMSKRIVBORD, sengustavianskt, mahognyfaner, fotavslut i mässing, höjd 85, 92x40 cm
Slitage, kompletterad, fanerskador