U Hydman Vallien litografi
2014-01-12
224285
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad Ulrica HV, färglitografi, 56x73 cm, oramad