Färglitografi Le Corbusier
2014-01-28
224270
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LE CORBUSIER (Frankrike 1887-1965) efter: Modeller, signerad och daterad i trycket Le Corbusier 1933, numrerad 32/250, färglitografi, 29x21 cm