Jockum Nordström litografi
2014-01-12
224267
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Every neighbour is a customer",
signerad och numrerad Jockum 230/250, färglitografi, 61x84 cm, oramad