Färglitografi K A Pehrson
2014-01-28
224258
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (1921-2005): "En midsommarnattsdröm", signerad K.A. Persson 62, provtryck, färglitografi, 50x35 cm