Gobeläng
2014-01-10
224240
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOBELÄNG, 1900-tal, landskap med hjortar, 186x156 cm
Proveniens: Väntorp, Ulriksdal