Oljemålning Adrian van Arkel
2014-01-28
224237
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ARKEL, Adrian van (född 1924): Orientaliskt motiv, signerad V Arkel, olja på duk, 37,5x46 cm