Figurin Kina
2014-01-10
224213
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
FIGURIN, hardstone, Kina, 1900-tal, i form av hund, höjd 6 cm inkl. träsockel
Nagg