Tallrikar och fat, Kina 1800-tal
2014-01-10
224204
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 6+1 st, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i underglasyrblått, diameter tallrikar 22 cm, fat 15cm
Nagg