Skåp Pastoe
2014-01-09
224178
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKÅP, Pastoe, Holland, 1900-talets slut, jalusidörrar, svart, höjd 75, 195x50 cm
Slitage