Max Walter Svanberg blyerts
2014-02-03
224165
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVANBERG, Max Walter (1912-1994): Komposition, signerad och daterad Max Walters 35, blyerts, 22x28 cm