Tage Hedqvist oljemålning
2014-02-03
224164
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HEDQVIST, Tage (född 1909): Strandbild, signerad och daterad -49, olja på duk, 42,5x62,5 cm