Linda Lysell oljemålning
2014-02-03
224163
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LYSELL, Linda (född 1947): Hjorten, signerad Linda Lysell, olja på duk, 45x54 cm