Ljuskrona rokokostil

Ljuskrona rokokostil
Ljuskrona rokokostil

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LJUSKRONA, 8 ljusarmar, rokokostil, 1800-talets slut, mässing och stomglas, behängd med olikslipade prismor, elektrifierad, höjd ca 115, diameter ca 60 cm

Delar saknas, skador

224045

2014-01-08