Ulf Ålund akvarell
2014-01-08
224038
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ÅLUND, Ulf (född 1948): Vy mot Skeppsholmen, signerad U Ålund, akvarell, 37x53 cm