Såsslev
2014-01-04
223976
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SÅSSLEV, silver, L.H. Ertman, 1804, skaft i svärtat trä, längd ca 41 cm
Bucklor, lagning, benknopp saknas