Grafik 2 delar
2014-01-04
223963
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): (2) Slottsparker, osignerade, etsningar, bladmått 76x54 resp 54x76 cm
Hanteringsveck