Klubbat för:
1 000 SEK
1 500 SEK
TAKARMATUR, 1900-talets andra hälft, Fagerhults Belysning, vitlackerad, höjd ca 95, diameter ca 70 cm.
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Bruksslitage, smärre färgbortfall
223946
2014-01-04