Bänk Nationalmuseums fasta inredning
2014-01-12
223942
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BÄNKAR, 2 st ihopmonterade, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Skador, färgbortfall