Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
BÄNK, 1900-talets andra hälft, gråmålad, höjd 39, 150x36 cm
PROVENIENS: Nationalmuseums fasta inredning
Skador, färgbortfall
223940
2014-01-04