Robert Högfeldt olja
2014-01-02
223864
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HÖGFELDT, Robert (1894-1986): Speleman, signerad R Högfeldt, olja på duk, 23x28 cm